rozvozVážení zákazníci,

od úterý 16.11 zavádíme novou službu - rozvoz jídel. Do obcí v těsné blízkosti naší restaurace (Chraštice, Chraštičky, Tušovice, Tušovičky, Zbenice, Pečice), Vám přivezeme jídlo ZDARMA!
Za příplatek 50,- Kč Vám jídlo dovezeme k Vašim dveřím do těchto obci:Těchařovice, Milín, Smolotely, Dolní Hbity, Kozárovice, Zalužany.
Větší města, (Březnice, Rožmitál, Příbram, Lety), obsložíme za příplatek 100,- Kč.
Objednávat můžete na telefonním čísle +421 736 535 531 od 9:00 hod.Samotný rozvoz probíhá od 10:00 do 14:30 hod.
Ceny:
Polévka 32,- Kč, pokrm 129,-Kč. MENU box ZDARMA.
Kompletní menu (polévka + hlavní jídlo) 140,- Kč.
Při objednávce nad 600,- Kč - 50,- Kč sleva.

Platba: Hotově

Jídelní lístek na celý týden vždy v neděli na webu či našem facebooku.

inzeratDo našeho týmu hledáme posilu na pozici kuchař/kuchařka, servírka/číšník. Hledáme precizní a pracovité kolegy na plný, částečný i brigádnický úvazek. Práce na krátký/dlouhý týden či týden/týden. Vše po osobním setkání a domluvě. Požadujeme zodpovědný a spolehlivý přístup k práci, potravinářský průkaz, důraz na hygienu a čistotu, pozitivní a zodpovědný přístup. Nabízíme stabilní zaměstnání i v době pandemie. Platové ohodnocení hodinová sazba, prémie, zaměstnanecká strava, tuzéry z tržby. Více po osobní konzultaci. Vše se dá upravit, dle domluvy. Rádi si pomáháme, jsme přátelští a za práci rádi zaplatíme odpovídající mzdu. Zaměření převážně česká kuchyně do 15 hodin. Od 15 hodin stálý jídelní lístek. Neváhejte nás kontaktovat!

 

Sdílet na Facebooku

coronaVzhledem k pandemii Covid, jsme se rozhodli posunout tolik vytoužené otevření restaurace na 20.4. Budeme včas informovat. Tento čas využijeme na doplnění týmu,sestavení menu,doladění stavebních prací, přípravě venkovního posezení, zvelebení zahrádky a vylepšení okolí.

vydejni okno webZA NEDLOUHO se u nás můžete těšit na vybrané speciality, klasická jídla, dezerty..Otevíráme již brzy,alespoň formou okénka/ jídlo s sebou/ rozvoz..Informace doplníme hned jak budeme mít komplet rekonstrukci prostoru.Sledujte naše stránky nebo facebook.

pipaPo vyjednávání s Plzeňským pivovarem máme v naší restauraci nové výčepní zařízení, ze kterého Vám v budoucnu nabídneme lahodnou Pilsner Urquell, Gambrinus 11% nebo nealkoholický BIRELL a ochucené pomelo.

zavrenoKoncem roku 2020 padlo rozhodnutí, že se náš tým pokusí o obnovení činnosti restaurace "Na dole". Po dohodě s vlastníkem objektu začínáme rekonstruovat jak kuchyň, tak samotnou restauraci, která byla po předešlích nájemcích v žalostném stavu!