Vážení hosté,

vzhledem k tomu, že se nám stále nedaří najít kuchaře ani jiný personál protřelý gastro byznysem, upravujeme otevírací a zavírací dobu a to do odvolání. Nově budeme mít otevřeno od úterý do čtvrtka od 11:00 do 16:00 hod a od pátku do neděle se na vás budeme těšit od 11:00 do 18:00 hod. V pondělí pak bude nadále zavřeno.  Děkujeme vám za vaši přízeň!

inzeratDo našeho týmu hledáme posilu na pozici kuchař/kuchařka, servírka/číšník. Hledáme precizní a pracovité kolegy na plný, částečný i brigádnický úvazek. Práce na krátký/dlouhý týden či týden/týden. Vše po osobním setkání a domluvě. Požadujeme zodpovědný a spolehlivý přístup k práci, potravinářský průkaz, důraz na hygienu a čistotu, pozitivní a zodpovědný přístup. Nabízíme stabilní zaměstnání i v době pandemie. Platové ohodnocení hodinová sazba, prémie, zaměstnanecká strava, tuzéry z tržby. Více po osobní konzultaci. Vše se dá upravit, dle domluvy. Rádi si pomáháme, jsme přátelští a za práci rádi zaplatíme odpovídající mzdu. Zaměření převážně česká kuchyně do 15 hodin. Od 15 hodin stálý jídelní lístek. Neváhejte nás kontaktovat!

 

Sdílet na Facebooku

coronaVzhledem k pandemii Covid, jsme se rozhodli posunout tolik vytoužené otevření restaurace na 20.4. Budeme včas informovat. Tento čas využijeme na doplnění týmu,sestavení menu,doladění stavebních prací, přípravě venkovního posezení, zvelebení zahrádky a vylepšení okolí.

vydejni okno webZA NEDLOUHO se u nás můžete těšit na vybrané speciality, klasická jídla, dezerty..Otevíráme již brzy,alespoň formou okénka/ jídlo s sebou/ rozvoz..Informace doplníme hned jak budeme mít komplet rekonstrukci prostoru.Sledujte naše stránky nebo facebook.

pipaPo vyjednávání s Plzeňským pivovarem máme v naší restauraci nové výčepní zařízení, ze kterého Vám v budoucnu nabídneme lahodnou Pilsner Urquell, Gambrinus 11% nebo nealkoholický BIRELL a ochucené pomelo.

zavrenoKoncem roku 2020 padlo rozhodnutí, že se náš tým pokusí o obnovení činnosti restaurace "Na dole". Po dohodě s vlastníkem objektu začínáme rekonstruovat jak kuchyň, tak samotnou restauraci, která byla po předešlích nájemcích v žalostném stavu!